מדרסים

 
 

ייצור מדרסים למכונים

 
בהראל אורטופדיה בע"מ פועלת מחלקה גדולה המתמחה בייצור מגוון רחב של מדרסים מחומרי גלם איכותיים ובעלי רמות קשיחות וגמישות משתנות. הייצור מתבצע בהתאם למשקל, לגיל, לעיסוק ולפעילות הספורטיבית של המשתמש, וניתן להתאים את המדרסים לסוג הנעל.

מחלקת ייצור המדרסים שלנו מייצרת גם מדרסי מדף שיעילים בפתרון בעיות, כגון: דורבן, כאבים בכרית הרגל, רגליים שטוחות, בעיות יציבה, רגל סוכרתית, פיזור לחצים, הקלה על עומסים עבור חיילים ועוד. המדרסים משווקים לכל המכונים בארץ.
 
 

מכונות וואקום לייצור מדרסים

 
 

מדרסים בהתאמה אישית

 
אנו בהראל אורטופדיה בע"מ מתמחים בייצור מדרסים אנטומיים ייחודיים ובהתאמה אישית. תהליך הייצור מתחיל בלקיחת מידותיו של המטופל באמצעות דגימה של כף הרגל, תוך שימוש בכפפות STS מיוחדות. הדגימה מתבצעת כשהמטופל נמצא בחצי שכיבה וללא נשיאת משקל. אופן זה מאפשר להגיע לרמת דיוק מרבית במדידת כף הרגל.
 
ייצור מדרסים בהתאמה
 

מדרסים ביו מכניים

 
מדרס ביו-מכני הינו מדרס המיוצר כשחלקו קשיח, המספק תמיכה טובה לרגל ומעניק לה יציבות אופטימלית במהלך ההליכה. ייחודו באורך חיים ארוך - למעלה מ- 4 שנים. ניתן לבנות אותו בעובי דק יותר ממדרסים קונבנציונליים, וכן להעבירו מנעל לנעל.
 

מדרסים ביו מכנים לפי מידת גבס

 
ייצור מדרסים בהתאמה
 

מדרסים לחולי סוכרת

 
מומלץ מאוד לחולי הסוכרת לשמור על כף רגלם. שילוב של מדרסים המותאמים למבנה כף הרגל בהתאמה אישית, משחררים ומפזרים את הלחץ על כף הרגל, יחד עם נעליים פיזיולוגיות להורדת לחצים יכול לסייע רבות. אצלנו, בהראל אורטופדיה בע"מ, תוכלו למצוא מגוון רחב של מדרסים ונעליים במידות רוחב שונות.
 

מדרסים לדורבן

 
הטיפול המקובל בבעיות דורבן כיום הוא באמצעות תרופות, זריקות, פיזיותרפיה או גלי הלם. אולם כל השיטות הללו אינן מספיקות / יעילות אם לא הולכים עם מדרסים, המותאמים למבנה הרגל באופן אישי ומשחררים את הלחץ מהעקב ומפזרים אותו על פני כל כף הרגל. מדרסים בשילוב עם נעליים פיזיולוגיות להורדת לחצים מהמפרקים ומהקשת האורכית של כף הרגל, יכולים לסייע בטיפול בדורבן
 
 
מדרסים 9
 
 
 
מדרסים 3
 
 
 
מדרסים