נעליים

 

קטלוג נעליים

 
בהראל אורטופדיה בע"מ קיים מבחר גדול של נעליים נעלי נוחות, נעלי ספורט, כגון: היקרסברגר ,New Balance ,Saucony

כמו כן אנחנו מתמחים בייצור ובבניית נעליים בהתאמה אישית, על פי מידת גבס, בעיצובים חדשים ובהתאם לצווי האופנה. המכון שלנו משמש כיצרן וכספק מורשה של הנעליים עבור משרד הביטחון ומשרד הבריאות.
 
 
נעלי מדף יצרנים 3
 
 
 
נעלי מדף יצרנים 4
 
 
 
נעלי מדף יצרנים 14
 
 
 
 

ייצור נעליים

 
מכון הראל אורטופדיה בע"מ מוסמך ומורשה מטעם משרד הבריאות, משרד הביטחון, ומשרד האוצר לטיפול בנכי צה"ל. כמו כן הוא מטפל בנפגעי תאונות עבודה, נפגעי פעולות האיבה ונכים של משרד הבריאות, ניצולי שואה ועוד. המכון מחזיק בכל הרישיונות וההסמכות הדרושות לצורך מתן שירות בתחום.

הראל אורטופדיה בע"מ מתמחה בייצור ובבניית נעליים בהתאמה אישית ועל פי מידת גבס, בעיצובים וברמות גימור ואיכות מעולים. הנעליים מתאימות לכל מי שסובל מבעיות שאינן מאפשרות נעילה של נעלי מדף, כמו גם מבעיות של אי נוחות בעת נעילת נעליים סטנדרטיות.

ייצור נעליים ייחודיות הוא מומחיותו של הראל מזרחי, בעל המכון, ושל צוות המקצועי שעובד עימו. תהליך ההתאמה כולל מדידות ובחירת סוג הנעל והצבע. לבחירתכם, קיים מגוון רחב של עורות וסוליות לנעליים.

המכון מעניק את שירותיו עד בית הלקוח, ללקוחות בכל רחבי הארץ.
 

סנדלי היקרסברגר

 
חברת הראל אורטופדיה בע"מ הינה יבואנית בלעדית בישראל וגם בגדה המזרחית של נעלי / סנדלי "היקרסברגר" (Hickersberger) מאוסטריה. הסנדלים מגיעים עם רפידות נשלפות. במדרך (רפידה) של הסנדל משולבים צמחים טבעיים ארומטיים, כגון: אקליפטוס, אניס, לוונדר וקמיל.

המדרך מחורר / נושם, מונע תחושת שכיבה בכף הרגל, ריחני, בריא ובעל סוליה בולמת זעזועים.

אנו מציעים מבחר רב של דגמים בצבעים מדהימים, במידות רוחב שונות, המיוצרים ברמת הגימור הגבוהה ביותר.